Vakantiegeld Samen Delen

Een diaconale werkgroep binnen de Protestantse Gemeente Assen en de Rooms Katholieke Parochie organiseert jaarlijks (mei/juni) de actie Vakantiegeld samen delen. De Jozefkerk doet hieraan mee.

Ook in onze wijkgemeente zijn er mensen die moeten rondkomen van een minimum inkomen en er zijn mensen die een (veel) hoger inkomen hebben. De bedoeling van dit project is dat er zich gevers en ontvangers aanmelden. Gevers zijn mensen die een gedeelte van hun vakantiegeld willen afstaan en ontvangers zijn mensen met wie dat geld gedeeld wordt en die met dat extraatje een iets onbezorgder vakantieperiode tegemoet kunnen zien. Giften ten behoeve van “Vakantiegeld Samen Delen” kunnen worden gestort op IBAN: NL96RABO 0373 736 126 t.n.v. vakantiegeld samen delen.

Ga naar de inhoud