Collecte van zondag 03 maart Oekraïne – Werkgroep ‘Sta op voor Oekraïne’

Zoals u wellicht weet, loopt de werving van gelden voor het diaconale werk van onze gemeente niet meer via de Actie Kerkbalans. Deze maand loopt daarom een aparte geldwervingsactie voor de diaconie, met als motto: “Wat geeft het?”

Vanuit haar inkomsten steunt de diaconie tal van sociaal-maatschappelijke projecten. Door uw bijdragen kunnen wij als kerk het verschil maken voor onze naasten en daarmee geloof, hoop en liefde delen in onze omgeving.

Eén van de dingen die de diaconie graag ruimhartig wil blijven steunen, is het project van de werkgroep ‘Sta op voor Oekraïne’, waarin diverse leden van onze gemeente veel tijd en energie. steken. Dáárvoor is de collecte van vandaag bestemd.

Ook namens ons, steunt deze werkgroep Oekraïners niet alleen met goederen, maar ook met mentale steun.

Bijgaand het filmpje van deze collecte.

Ga naar de inhoud